Elektryk niemcy
Praca w niemczech
Białystok, Podlaskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Elektryk - Elektromonter, Pomocnik Elektryka, Elektryk Budowlany, Elektryk Przemysłowy Rozpoczęcie pracy : od zaraz !!! Miejsce Pracy : Monachium !!! wykonywanie nowych instalacji elektrycznych układanie tras kablowych montaż gniazdek i przełączników montaż oświetlenia Wymagania : - znajomość języka niemieckiego mile widziana, - doświadczenie w zawodzie elektryka, - prawo jazdy kat.

B i własny samochód mile widziane - Posiadanie działalności Oferujemy : -prace w Polsko języcznej ekipie -atrakcyjne wynagrodzenie, -pomoc w znalezieniu hotelu -wsparcie polskojęzycznego koordynatora Rekrutacja na podstawie przesłanych CV!, Mogą Państwo także aplikować w formie pisemnej na e-mail (napisać kilka słów o sobie , doświadczenie , nr.

telefonu) g.instaltronik(at)gmail.com Zachęcam do kontaktu, udzielę informacji. Zainteresowanych prosimy o wysyłanie Aplikacji przez portal lub bezpośrednio na adres e-mail.

Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli, jest to niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym : "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku