Dyrektor Logistyki - Interim
LSJ HR Group
Szczecin, Polska
4 d. temu

Dla naszego klienta, prężnie rozwijającej się firmy z branży e-commerce poszukujemy obecnie osoby która wesprze go swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zakres obowiązków :

  • Kompleksowe zarządzanie procesami logistycznymi i pracownikami w podległych centrach dystrybucyjnych e-commerce
  • Odpowiedzialność za wszystkie kluczowe wskaźniki działalności operacyjnej oraz zaplanowanie niezbędnych zasobów do realizacji planów sprzedażowych,
  • Kierowanie grupą 20 kierowników oraz ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy i licznymi oddziałami firmy
  • Kluczowa rola w planowaniu i projektowaniu kolejnych magazynów i centrów dystrybucyjnych
  • Kreowanie i zarządzanie programem ciągłego doskonalenia procesów logistycznych oraz poprawy bezpieczeństwa pracowników
  • Wymagania :

    Czego oczekujemy od idealnego kandydata?

  • Co najmniej 7 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, w operacyjnym zarządzaniu logistyką oraz obszarem magazynowania w branży e-commerce;
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki : logistyka, zarządzanie łańcuchem dostaw lub pokrewne)
  • Doświadczenie w pośrednim zarządzaniu grupą co najmniej 600 pracowników;
  • Umiejętność skutecznego podnoszenia efektywności działu operacyjnego poparta konkretnymi wynikami;
  • Wysokich umiejętności komunikacyjnych, organizacyjnych i przywódczych, a także umiejętność kreowania pozytywnej atmosfery w miejscu pracy;
  • Doświadczenie w pracy z systemami WMS;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Biegła znajomość języka polskiego oraz języka angielskiego lub niemieckiego;
  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji oraz stanowczego działania w dynamicznym środowisku;
  • Nastawienie na dogłębne badanie przyczyn źródłowych problemów i proaktywne szukanie rozwiązań.
  • Oferujemy

    Co oferujemy w zamian?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia;
  • W pełni finansowane ubezpieczenie grupowe oraz prywatną opiekę medyczną na preferencyjnych warunkach;
  • Możliwość rozwoju Twoich umiejętności poprzez udział w szkoleniach organizowanych zarówno przez firmę jak i tych inicjowanych przez Ciebie;
  • Świetną atmosferę, pyszną kawę, eventy niespodzianki;
  • Praca w nowej, naprawdę dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej organizacji.
  • Zgłoś tę pracę