Instytut Cityboard Media
Cityboard Media
Warszawa, PL
2 d. temu

Instytut Cityboard Media to nasz projekt, za pomocą którego chcemy się dzielić wiedzą i doświadczeniami nie tylko w zakresie reklamy.

Na rynku działamy od 1996 roku, jesteśmy liderem branży, stawiamy na rozwój, badania i edukację, a otwarta formuła Instytutu Cityboard Media pozwala na realizacje naszych założeń.

Wejdź na stronę Instytutu Cityboard Media

Czym zajmuje się Instytut?

 • Edukacja dla klientów organizujemy dla naszych Klientów warsztaty, konferencje, spotkania i debaty. Zapraszamy ekspertów (np.
 • Paweł Tkaczyk, prof. Andrzej Falkowski, Zuzanna Skalska) ze świata reklamy, psychologii i marketingu, którzy pokazują, jak działają mechanizmy sprzedażowe, jakie dominują trendy, jak projektować reklamy, jak się skutecznie komunikować.

 • Współpraca z Uniwersytetem SWPS razem z uczelnią prowadzimy studia podyplomowe Psychologia w marketingu i reklamie skuteczność w działaniu oraz realizujemy projekt unijny, który na ma celu edukację studentów w zakresie komunikacji marketingowej.
 • Przygotowywanie materiałów edukacyjnych opracowujemy badania, infografiki, piszemy artykuły eksperckie, analizy, raporty, opisujemy historię reklamy, badamy skuteczność outdooru.
 • Cityboard Media

  SubscribeSeminarium Instytutu Cityboard Media, 15 października 2015 r.If playback doesn't begin shortly, try restarting your device.

  Your browser does not currently recognize any of the video formats available.

  Click here to visit our frequently asked questions about HTML5 video.

  More videos on YouTube

  ShareInclude playlistAn error occurred while retrieving sharing information. Please try again later.Switch camera0 : 000 : 000 : 00 / 2 : 15

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku