Fullstack Developer | 8 000 - 12 000 Ner + VAT |B2B
Untitled Kingdom
POLAND, KRAKOW, Przemysłowa12, POLAND
2 d. temu
source : JobsForGeek

W Untitled Kingdom z pasją tworzymyoprogramowanie dla aplikacji webowych i mobilnych, prowadzimywarsztaty, budujemy strategie produktowe oraz projektujemy usługi.

Koncentrujemy się na projektach, które rozwiązują istotne problemyludzi, a zarazem są dla nas wyzwaniem pod kątem produktowym ideveloperskim, dlatego obszary, w których najbardziej lubimypracować to Internet of Things, digital health oraz FemTech.

Tworzymy produkty nagradzane w licznych konkursach i opisywaneprzez Forbes, TechCrunch czy Dailymail, a są to m.in. Elvie,MysteryVibe, SafeHub czy VergeSense.

Nie pracujemy dla klientów alepracujemy z partnerami - stanowią oni integralną część zespołu i naco dzień współpracują z nami nad realizacją projektu.

Wartości,które są nam bliskie to quality (nie chodzimy na skróty w żadnymobszarze), transparency (jakościowy feedback wobec kolegów,koleżanek, partnerów oraz otwarta komunikacja, dzięki czemu wiemy,na czym stoimy), a także family (możemy na siebie liczyć, mamy dosiebie indywidualne podejście).

W projektach cenimy zdaniewszystkich członków zespołu, dlatego oprócz tworzenia produktów czykodu możesz śmiało doradzać partnerom i zespołowi w kwestiimożliwych rozwiązań i udoskonaleń, które Ci tylko przyjdą do głowy.

Dołączysz do projektu z obszaru IoT i / lub digital health. Zależynam na osobie, która lubi i ceni możliwości pracy w projektach wbliskim kontakcie z biznesie i dla której jakość dostarczanychrozwiązań ma kluczowe znaczenie.

Ponieważ zależy nam na doskonałejjakości przykładamy dużą wagę do unit testów, integracyjnych i UI,procesu code review i sesji pair programming.

Osobno rozwijamyfrontend i backend.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku