Komisjoner artykułów malarskich (k/m)- od zaraz! - Herrenberg, Niemcy
Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o.
Warsaw, Poland
2 d. temu
source : europa.jobs

TWOJE OBOWIĄZKI : Komisjonowanie różnego rodzaju artykułów malarskich za pomocą skanera, Wykonywanie pozostałych czynności magazynowych, PRACODAWCA OCZEKUJE : Uprawnień na wózki widłowe, Wcześniejszego doświadczenia jako komisjoner, Znajomości języka niemieckiego na poziomie podstawowym-

poziom A2; nazewnictwo na magazynie, podstawowe polecenia i komunikacja, Mile widziane prawo jazdy, oraz własny samochód Gotowości do pracy jednozmianowej (praca od poniedziałku do piątku w godzinach 12 : 00-

22 : 00) Gotowości do pracy w soboty (sporadycznie, według zapotrzebowania)Oferujemy : CO OFERUJEMY? Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 12€ brutto / h, Zakwaterowanie w całości opłacone przez pracodawcę, Niemiecką umowę o pracę i stabilne zatrudnienie wraz z pełnym pakietem świadczeń zdrowotnych i społecznych

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych