# Spawacze # Praca w Płocku #
B&S Sp. z o.o.
Płock, Mazowieckie
4 d. temu
source : Lento.pl

B&S Sp. z o.o. zatrudni spawaczy z Płocka lub okolic, do pracy przy konstrukcjach stalowych i rurociągach w Płocku i na wyjazdach.

Opis stanowiska : 1.Spawacze : - spawanie 135 / 136; - spawanie 141. Wymagania : Spawacz : - doświadczenie w spawaniu w / w metodami (biała stal, kwasoodporna), -

umiejętność spawania potwierdzona certyfikatem, - dokładność i precyzja, - brak nałogów alkoholowych i środków odurzających.

Oferujemy : - atrakcyjne wynagrodzenie - pracę w pełnym wymiarze godzin - zakwaterowanie CV prosimy przesyłać na maila, w temacie proszę podać nazwę stanowiska na jakie Państwo aplikujecie.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi osobami. Prosimy o dopisanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na czas aktualnych i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem / am poinformowany / a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Administratorem danych jest B&S Sp. z o.o. z siedzibą w Płocku, ul. Kościuszki 1 lok. 203.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku