Java Fullstack Developer (Remotely)
itperformance
Warszawa, Polska
6 d. temu

Poszukujemy kandydatów na stanowisko : Java Fullstack Developer. Praca jest dedykowana dla międzynarodowej firmy z obszaru Farmacji.

Programista będzie pracował w Transportation Fleet Squad i koncentrował się na aplikacjach internetowych (FE i wspieranych).

Deweloper będzie ściśle współpracował z programistami i analitykami biznesowymi przy tworzeniu aplikacji dla floty korporacyjnej.

Obowiązki

  • Rozwój Backendu w Java i Spring Boot
  • Projektowanie, tworzenie / rozwój aplikacji, modelowych relacji danych
  • Pisanie testów jednostkowych i przeprowadzanie testów integracyjnych w celu zapewnienia wysokiej jakości aplikacji spełniającej wymagania biznesowe
  • Rozwijanie różnych metod wdrażania, narzędzi, pisanie skryptów i / lub procedury w celu zapewnienia wydajnych procesów
  • Rozwijanie części front-endowej za pomocą Angular 2+
  • Praca w Scrum
  • Wymagania

  • Co najmniej 4 lata doświadczenia jako Java Developer
  • Bardzo dobra znajomość Java, Spring Boot, MySQL, Hibernate
  • Dobra znajomość : Angular 2+, TypeScript / JavaScript

  • Znajomość pojęć programowania obiektowego, wzorców projektowych i koncepcji cyklu życia oprogramowania
  • Bardzo dobra wiadomość języka angielskiego (min B2)
  • Mile widziana znajomość : GIT, REST
  • Oferujemy

  • 100% pracy zdalnej
  • Współpraca w oparciu o kontrakt B2B
  • Zgłoś tę pracę