Pracownik magazynu - transport i premie do 20%!
KS Service sp. z o.o.
Pogalewo Wielkie, Polska
12 d. temu
source : Jobs.pl

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie, dla naszego Klienta z branży budowlanej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko : Pracownik magazynu.

OFERUJEMY :

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz wysokie premie do 20% , które obowiązują już od początku zatrudnienia.

Jeśli jesteś z dalszych okolic, zapewniamy bezpłatny transport pracowniczy z Wińska do Pogalewa Wielkiego - możliwe przystanki na trasie w wybranych miejscowościach, w zależności od Twojego zamieszkania (np.

Brzeg Dolny, Lubiąż, Wołowo itp.). Organizujemy również szkolenia wewnętrzne.

OCZEKUJEMY :

uprawnień na wózki widłowe nie muszą być UDT oraz gotowości do pracy w systemie III zmianowym. Mile widziana obsługa komputera.

ZADANIA :

obsługa wózka widłowego i relokacja towarów.

DODATKOWE INFORMACJE

Zapraszamy także do kontaktu telefonicznego pod nr 503 075 956.

Prosimy o zamieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prawidłowej realizacji procesów rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn.

29.08.1979 (Dz.U. nr 133, poz. 883).

Step 2
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych