Pracownik ochrony-dozoru JUTROSIN
IMPULS SECURITY POLSKA
Jutrosin, Wielkopolskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Zatrudnimy osobę do pracy w charakterze : PRACOWNIK OCHRONY-DOZORU w JUTROSINIE. Ochrona i dozór zakładu przemysłowego z uwzględnieniem drobnych prac gospodarczych.

MILE WIDZIANE OSOBY Z ORZECZENIEM O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI!!! Obowiązki : - dozór powierzonego mienia, - ewidencja ruchu osobowego i samochodowego, - regularne obchody terenu, rejestr zdarzeń.

Oferujemy : - pracę zmianową, - służby w godzinach 7-19, 19-7, - stabilne zatrudnienie - umowę o pracę na cały etat, - szkolenie wstępne i umundurowanie, - terminowe wynagrodzenie.

Oczekujemy : - niekaralność (warunek konieczny) - mile widziane doświadczenie w ochronie, - aktualne orzeczenie o niepełnosprawności (mile widziane) Chcesz się dowiedzieć więcej, zadzwoń : 531 533 200.

Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż : 1. Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest firma IMPULS SECURITY POLSKA Sp.

z o.o., Sp. K. z siedzibą w Poznaniu pod adresem ul. Podmiejska 2, 61-357 Poznań. 2. Pani / Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji i przyszłych rekrutacji.

3. Odbiorcami Pani / Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty przetwarzające je na nasze zlecenie oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.

4. Pani / Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres tej i przyszłych rekrutacji 5. Posiada Pani / Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

6. Ma Pani / Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. 7. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

  • Pracodawca realizuje obowiązek wynikający z art. 21 i 33 ust. 7b ustawa o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych z dnia 27 sierpnia 1997
  • Aplikuj
    Mój adres email
    Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
    Kontynuuj
    Formularz wniosku