Pracownik do obsługi e-sklepu.
e-sklep
Ostrowiec Świętokrzyski, Świętokrzyskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Sklep internetowy poszukuje pracownika do prac magazynowych i obsługi klienta internetowego. E-sklep poszukuje pracownika do prac magazynowych i obsługi klienta.

Oferujemy : -Ciekawa pracę w stabilnej i perspektywicznej firmie działającej na rynku ogólnopolskim, -Stałe zatrudnienie na początek umowa o staż, -Przyjazną atmosferę pracy, -Praca jednozmianowa od poniedziałku do piątku 9-17 Wymagania : - znajomość obsługi komputera, - chęć i motywacja do pracy, - odpowiedzialność i gotowość do pracy fizycznej, - dokładność, - status osoby bezrobotnej w PUP Ostrowiec Św, - mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności (nie jest to warunek konieczny) Doświadczenie nie jest wymagane.

Główne zadania : - obsługa zamówień - kompletowanie produktów, - przygotowywanie paczek do wysyłki - sprawdzanie zgodności przygotowanych do wysyłki towarów, - przyjmowanie dostaw, - sprawdzanie stanów magazynowych, - drobne prace porządkowe, - prace magazynowe, - kontakt z klientem poprzez e.

mail, telefon Rozpoczęcie współpracy w oparciu o umowę stażową. Konieczność posiadania statusu osoby bezrobotnej w PUP Ostrowiec Św.

Zapraszamy do przesyłania CV ze zdjęciem. Szczegółowe informacje zostaną przekazane podczas spotkania z kandydatem. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje.

Prosimy o załączenie klauzuli

 • Zgodnie z art. 6 ust. 1. lit. a, Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz.
 • UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez ogłoszeniodawcę z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski - Administratora Danych Osobowych.

  klauzula do CV) Zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz.

  UE L 119 z 04.05.2016) Firma Liger informuje że : 1) Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Firma Liger z siedzibą w 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski, 2) Pani / Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu bieżącej rekrutacji lub przyszłych rekrutacji- na podstawie Art.

  6 ust. 1 lit. a Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 8 grudnia 2017 r.

  Dz.U. z 2018 r. poz. 108) 3) Pani / Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 30 dni. 4) posiada Pani / Pan prawo do żądania od Administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, uzupełnienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie, 5) ma Pani / Pan prawo wniesienia skargi do Organu Nadzorczego, 6) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

  Strony wyrażają wzajemną zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na warunkach określonych przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku