Pracownik biurowy
DG-Inwest Finanse S.A.
Kalisz, Wielkopolskie
9 d. temu
source : Lento.pl

DG-INWEST BROKER FINANSOWY Główną misją naszej firmy jest wyszukanie najbardziej optymalnego rozwiązania finansowego dla Ciebie lub Twojej firmy.

Wieloletnie doświadczenie na rynku umożliwiło nam stworzenie firmy zrzeszającej 65 instytucji finansowych, w tym ponad 30 banków polskich i zagranicznych.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko : Pracownik biurowy Miejsce pracy : Kalisz Wymagania : komunikatywność i wysoka kultura osobista znajomość pakietu Ms Office i umiejętności obsługi urządzeń biurowych sumienność i odpowiedzialność dobra organizacja pracy Do zadań Pracownika biurowego należeć będzie między innymi kompleksowa obsługa recepcyjno-

telefoniczna biura, kontakt z kontrahentami, współpraca z firmami zewnętrznymi. Oferujemy : umowę o pracę pracę w intensywnie rozwijającej się firmie możliwość indywidualnego rozwoju zawodowego poprzez udział w licznych szkoleniach i kursach

Step 2
Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku