Field Service Engineer (Mechanics)
ManpowerGroup Sp. z o.o.
Gdańsk, Pomorskie, Polska
‎21 godz. temu
source : Jobs.pl

Oferta :

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych
  • Realne możliwości podwyżek i awansów
  • Atrakcyjny system premiowy + bonusy
  • Szkolenie wdrożeniowe oraz raportowanie z delegacji będzie odbywać się w siedzibie firmy zlokalizowanej w Radomiu
  • Wymagania :

  • Wykształcenie techniczne - mechaniczne
  • Doświadczenie w zakresie używania podstawowych narzędzi pomiarowych
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe, platformy robocze lub inne maszyny wykorzystywane w pracach instalacyjnych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • Gotowość do wyjazdów zagranicznych (Europa, Chiny)
  • Zadania :

  • Wykonywanie wszelkich prac związanych z analizą systemów transportu technologicznego (mechaniczną)
  • Weryfikacja, regulacja, uruchomienie oraz testy urządzeń transportu technologicznego
  • Nadzór nad projektem / uruchomieniem pod kątem spełnienia wymagań terminowych oraz jakościowych
  • Diagnoza problemów / wprowadzanie zmian usprawniających
  • Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

    o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"