Staż z zatrudnieniem - program dla niepełnosprawnych
Fundacja Sustinae
Gliwice, Śląskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Fundacja Sustinae ogłasza nabór do projektu Od studenta do specjalisty- kompleksowy program wsparcia niepełnosprawnych studentów i absolwentów na otwartym rynku pracy .

Program współfinansowany ze środków PFRON Posiadasz orzeczenie o stopniu niepełnosprawności? Jesteś studentem ostatniego roku studiów (I, II, III stopnia) bądź absolwentem (do 2 lat) uczelni wyższej w województwie śląskim?

Masz motywację do znalezienia pracy, zdobywania nowych doświadczeń i podnoszenia kwalifikacji? Jeśli na wszystkie pytania odpowiedziałeś TAK, to nie zwlekaj i zgłoś się już teraz! Co oferuje program?

 • diagnozę preferencji zawodowych -doradztwo zawodowe w tym wdrożenie Indywidualnego Planu Działania uwzględniającego Twoje możliwości i oczekiwania, -
 • grupowe warsztaty treningu pracy Dodatkowo osobom ze znacznym lub umiarkowanym stopniem niepełnosprawności możemy zaproponować : wsparcie w procesie rekrutacji oraz skutecznych kontaktach z pracodawcami -

  4 miesięczny staż zawodowy ze stypendium stażowym w wysokości 2100 zł brutto brutta / miesiąc -dodatek motywacyjny w poczet pokrycia kosztów zakwaterowania, dojazdu do pracodawcy, zatrudnienia tłumacza języka migowego, asystenta osoby niepełnosprawnych w wysokości 400 zł / miesiąc -

  szkolenia specjalistyczne i zawodowe oraz kursy np. językowe, komputerowe- łącznie średnio 90 godz. Zapraszam do aplikowania!

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku