Staż z zatrudnieniem - program dla niepełnosprawnych
Fundacja Sustinae
Gliwice, Śląskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Fundacja Sustinae ogłasza nabór do projektu Od studenta do specjalisty- kompleksowy program wsparcia niepełnosprawnych studentów i absolwentów na otwartym rynku pracy .

Program współfinansowany ze środków PFRON Posiadasz orzeczenie o stopniu niepełnosprawności? Jesteś studentem ostatniego roku studiów (I, II, III stopnia) bądź absolwentem (do 2 lat) uczelni wyższej w województwie śląskim?

Masz motywację do znalezienia pracy, zdobywania nowych doświadczeń i podnoszenia kwalifikacji? Jeśli na wszystkie pytania odpowiedziałeś TAK, to nie zwlekaj i zgłoś się już teraz! Co oferuje program?

 • diagnozę preferencji zawodowych -doradztwo zawodowe w tym wdrożenie Indywidualnego Planu Działania uwzględniającego Twoje możliwości i oczekiwania, -grupowe warsztaty treningu pracy Dodatkowo osobom ze znacznym lub umiarkowanym stopniem niepełnosprawności możemy zaproponować : wsparcie w procesie rekrutacji oraz skutecznych kontaktach z pracodawcami - 4 miesięczny staż zawodowy ze stypendium stażowym w wysokości 2100 zł brutto brutta / miesiąc -dodatek motywacyjny w poczet pokrycia kosztów zakwaterowania, dojazdu do pracodawcy, zatrudnienia tłumacza języka migowego, asystenta osoby niepełnosprawnych w wysokości 400 zł / miesiąc -szkolenia specjalistyczne i zawodowe oraz kursy np.
 • językowe, komputerowe- łącznie średnio 90 godz. Zapraszam do aplikowania!

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku