Elektryk / Monter Rolet Austria - Wiedeń, Austria
Mondi Polska Agencja Pracy
Warsaw, Poland
6 d. temu
source : europa.jobs

Elektryk / Monter rolet Austria Miejscowość : Wiedeń Stawka : 13,41€ brutto / godzina + 26,40€ diety dziennej (5 razy w tygodniu) + darmowe zakwaterowanie Oczekujemy :

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Wykształcenie minimum zawodowe, mile widziane kierunki budowlane, mechaniczne, elektryczne
  • Doświadczenie przy montażu rolet, markiz lub żaluzji mile widziane
  • Punktualność, komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Zdolności techniczne i manualne
  • Praktycznych umiejętności, związanych z wykonywaniem instalacji elektrycznych
  • Możliwość wyjazdu własnym autem w celu zachowania mobilności na miejscu Opis stanowiska :
  • Montaż przesłon okiennych ( rolety, markizy) u klienta z zachowaniem najwyższego standardu usług
  • Wykonywanie instalacji elektrycznych
  • Serwis i konserwacja systemów
  • Naprawy mechaniczne i elektryczne systemów
  • Dbałość o produkty i narzędzia oraz utrzymanie porządku na stanowisku pracyOferujemy :
  • Umowę o pracę na austriackich warunkach
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zawsze na czas
  • 13 i 14 wypłata (dodatki świąteczne oraz urlopowe)
  • Opłacone i zorganizowane zakwaterowanie
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Stała opieka koordynatora
  • Ubezpieczenie zdrowotne dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych