Manager ds.Handlu (przemysł rolniczy)
DPM Sp. z o.o.
Świebodzin
3 d. temu
source : recrute

Opis działalności firmy

Jesteśmy firmą, która efektywnie dobiera kapitał ludzki do organizacji oraz usprawnia jej procesy personalne. Naszą misję realizujemy : Będąc profesjonalnym i etycznym partnerem w biznesie dla właścicieli i zarządów tych firm, które myślą strategicznie o posiadanych i przyszłych zasobach ludzkich.

Budując efektywne zespoły specjalistów i menedżerów a tym samym wspierając rozwój organizacji. Dbając o rozwój kariery zawodowej kandydatów.

Wywodzimy się ze Śląska, od 1998 roku świadczymy usługi w zakresie konsultingu personalnego na terenie całego kraju jak i poza jego granicami.

Trzon naszej działalności to procesy rekrutacyjno selekcyjne. Specjalizujemy się również w doradztwie organizacyjnym oraz towarzyszących temu szkoleniach.

Od początku naszego istnienia zaufały nam firmy znane i cenione. Pośród naszych Klientów znajdują się głównie średnie i duże organizacje produkcyjne z kapitałem polskim i międzynarodowym, które powierzają nam realizację zarówno pojedynczych projektów jak i całych kampanii.

Obsługujemy nie tylko podmioty działające na rynku od wielu lat, ale również inwestycje green-field. Mamy doświadczenie na rynku motoryzacyjnym, chemicznym, budowlanym, spożywczym, AGD oraz na rynku usług.

Angażujemy się również we wsparcie polityki personalnej w ramach realizacji projektów z obszaru : analizy i opisywania stanowisk pracy, ocen pracowniczych, budowy modeli kompetencyjnych, oceny kompetencji menedżerskich, badania satysfakcji pracowników oraz przeprowadzania sesji Assessment Centre / Development Centre.

Dla naszych Klientów jesteśmy przede wszystkim partnerem w budowaniu spójnej polityki personalnej. Dzięki wieloletniej praktyce i zaufaniu, jakim obdarzają nas Klienci, 80% z nich powraca do nas w ramach realizacji kolejnych projektów.

Bardzo chętnie dzielimy się wiedzą z tymi, dla których może ona być pomocna. Stąd też nasz częsty kontakt z Uczelniami Wyższymi, Organizacjami Studenckimi i Pozarządowymi.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Manager ds.Handlu (przemysł rolniczy) Świebodzin

Opis stanowiska

Zakres obowiązków :

  • Nawiązywanie kontaktów handlowych oraz budowanie więzi z istniejącymi oraz potencjalnymi Klientami firmy w terenie
  • Budowa i rozwój sprzedaży oraz promowanie marki i asortymentu firmy na podległym terenie;
  • Tworzenie ofert handlowych oraz negocjowanie warunków współpracy;
  • Opracowywanie analiz i przygotowywanie raportów sprzedażowych;
  • Budowa strategii sprzedażowej i marketingowej powierzonych produktów;
  • Definiowanie potencjału i potrzeb rynku, monitorowanie działań konkurencji;
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy wśród Klientów oraz budowa przewagi konkurencyjnej;
  • Uczestnictwo w targach branżowych.
  • Wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w sprzedaży produktów dla branży rolniczej ;
  • Praktyczna znajomość technik sprzedaży oraz prowadzenia negocjacji;
  • Umiejętność przygotowywania ofert handlowych i rozliczania sprzedaży;
  • Dobra znajomość obsługi MS Office
  • Dyspozycyjność, elastyczność i gotowość do częstych wyjazdów służbowych;
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i negocjacyjne;
  • Zdolność do działania pod presją czasu;
  • Inicjatywa i konsekwencja w planowaniu i osiąganiu założonych celów;
  • Czynne Prawo Jazdy kat. B.
  • Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne warunki finansowe i motywujące systemy premiowe,
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon),
  • Szeroki pakiet socjalny, pakiet sportowy, prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie,
  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Zgłoś tę pracę