operator jakości > 4800 zł brutto, dojazdy, praca STAŁA i benefity
Randstad Polska
Biskupice Podgórne, Polska
1 d. temu

Szukasz stałej, stabilnej pracy, w której dobrze zarobisz? Masz doświadczenie w pracy w dziale kontroli jakości? Zacznij pracę jako operator jakości w branży automotive.

Zmień pracę na wiosnę i ciesz się darmowym dojazdem do pracy, dofinansowanymi posiłkami oraz wieloma benefitami!

lokalizacja : Wrocław (Biskupice Podgórne)

oferujemy

  • nową, wyższą stawkę wynagrodzenia aż 4200 zł brutto
  • premia uznaniowa nawet do 600 zł brutto
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę stałą (umowa zawarta bezpośrednio z pracodawcą)
  • dofinansowanie do posiłków (obiad dwudaniowy za 5 zł na stołówce pracowniczej)
  • darmowy dojazd do pracy i z powrotem z około 130 miejscowości Dolnego Śląska i opolszczyzny lub dofinansowanie w kwocie 60 zł do biletu miesięcznego
  • szeroki pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, platforma benefitowa, akcje świąteczne)
  • program rekomendacji pracowników nawet do 3000 zł brutto!
  • zadania

  • kontrola procesów, produktów, półproduktów i komponentów
  • obsługa komputera i paneli dotykowych
  • praca na maszynach zautomatyzowanych
  • oczekujemy

  • podstawowej znajomości obsługi komputera
  • gotowości do pracy w systemie 4-brygadowym
  • doświadczenie w pracy w dziale kontroli jakości
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47