Zatrudnię opiekunów medycznych
Towarzystwo Przyjaciół Niepełnopsrawnych
Łódź, Łódzkie
5 d. temu
source : Lento.pl

OPIEKUN MEDYCZNY / OPIEKUNKA MEDYCZNA W DZIENNYM DOMU REHABILITACJI (DDR) DLA OSÓB Z GŁĘBOKIM OTĘPIENIEM, W TYM Z CHOROBĄ ALZHEIMERA (dla 30 osób) Poszukujemy osób z wykształceniem korespondującym z zakresem zadań, legitymujących się minimum 2-letnim doświadczeniem w zakresie wspierania osób z chorobami i zaburzeniami psychicznymi, zwłaszcza osób z zaburzeniami otępiennymi.

Do głównych zadań opiekunów / opiekunek zaangażowanych w ramach Dziennego Domu Rehabilitacji dla osób z głębokim otępieniem, w tym z chorobą Alzheimera (DDR) należeć będzie : towarzyszenie podopiecznym oraz podejmowanie profesjonalnych działań ukierunkowanych na zaspokojenie potrzeb i rozwój podopiecznych przebywających w placówce.

Stymulowanie rozwoju i aktywizowanie osób przebywających w placówce oraz wykorzystywanie w tym celu różnorodnych metod i narzędzi rehabilitacji lub terapii.

Aktywne włączanie się w działania w zakresie realizacji indywidualnego planu pracy i pomocy osobie przebywającej w placówce.

Przygotowywanie osób do spożywania posiłków, pomoc w karmieniu, dbanie o higienę i estetyczny wygląd. DDR działa 24 / 7 z uwagi na całodobowe miejsca wytchnieniowe dla uczestników.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku