młodszy asystent w Sekcji Higieny Komunalnej
Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Ostrzeszowie
Ostrzeszów, wielkopolskie
2 d. temu

Warunki pracy i płacy

Miejsce pracy : Zobacz na mapie Gen. Sikorskiego 58, 63-500 Ostrzeszów, powiat : ostrzeszowski, woj : wielkopolskie Zobacz na mapie Zakres obowiązków : Zgodnie z zasadami wynikającymi z pracy w Inspekcji Sanitarnej, praca biurowo-terenowa.

Rodzaj umowy : Umowa o pracę na czas określony Praca tymczasowa oferowana przez agencję : NIE Wymiar etatu : 1 Zmianowość : jedna zmiana Liczba godzin pracy w tygodniu : 40 Liczba godzin pracy w miesiącu : nie dotyczy Data rozpoczęcia : 01.

03.2020 Wynagrodzenie brutto : od 2 600 PLN System wynagradzania : Czasowy ze stawką miesięczną Zawód : pozostali inżynierowie chemicy i pokrewni Typ propozycji : Zapewnienie wyżywienia : NIE Zapewnienie zakwaterowania : NIE Zatrudnienie od zaraz : NIE Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski : NIE Wymagania Wymagania konieczne Wykształcenie :

 • wyższe (w tym licencjat)
 • Znajomość języków : Zawód : Staż pracy w zawodzie : Umiejętności i uprawnienia : Staż pracy ogółem : Inne wymagania : Pozostałe wymagania Wykształcenie : Znajomość języków : Zawód : Staż pracy w zawodzie : Umiejętności i uprawnienia : Staż pracy ogółem :

  Inne wymagania :

 • Uprawnienie 1 : Wykształcenie wyższe, kierunek chemia, biologia, ochrona środowiska lub pokrewne
 • Dane pracodawcy Pracodawca : Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Ostrzeszowie Krótki

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku