PRACOWNIK PRODUKCJI - BERLIN - DOBRE STAWKI
MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp.z o.o.
Warsaw, PL
4 d. temu
source : Europa.jobs

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. ( 5606 / 1) Lider wśród Pracodawców na Dolnym Śląsku, dla swojego Klienta z Niemiec , poszukuje Pracowników na stanowisko : PRACOWNIK PRODUKCJI - / Obsługa maszyny, praca skierowana do Mężczyzn,LOKALIZACJA - BERLIN Kontrahent produkuje przewody samochodowe (FLRY, FLY), przewodów jednożyłowe (H05 / H07), kable UL, przewodów solarne (TÜV / IEC) .

Praca polega na obsłudze maszyny, która ściąga z taśmy produkcyjnej rolkę zwiniętego kabla i ustawienie jej na palecie znajdującej się obok.

Praca jest bardzo prosta, kwestia naciśnięcia kilku guzików. Zatrudniamy ponad 400 Osób. Dołącz do NAS.Oczekujemy : - podst.

znajomości języka niemieckiego,- chęci do pracy i zaangażowania,- dyspozycyjności, - własnego auta na wyjazd - ewentualnie auta na parę / ułatwia poruszanie się na miejscu,Wybranemu Kandydatowi oferujemy : -Stawkę 12,50-13,00 Euro / h -BEZPŁATNE zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy cały koszt pokrywa MR JOB,-Polską Umowę o Pracę umowa zawierana bezpośrednio z Nami w języku polskim.

Obowiązuje polski Kodeks Pracy. To MR JOB zajmuje się całym rozliczeniem kadrowo-płacowym.-DŁUGOFALOWY KONTRAKT ponad 10 lat na rynku niemieckim, wiele zleceń, umożliwia zapewnienie długiej współpracy, -Dopłaty za przejazd z Polski do Niemiec i z powrotem,-Możliwość otrzymania zaliczki,-Dodatkowo płatne nadgodziny 25-100%,-Klarowne i legalne warunki zatrudnienia ,-Opiekę ze strony Naszego Biura posiadamy dedykowany Dział Opieki Pracowniczej, który pomaga z wszelkimi sprawami, -Świadczenia Kindergeld ubezpieczenia odprowadzane są w Polsce, natomiast podatki w Niemczech z racji świadczenia pracy na rynku niemieckim.

W związku z czym świadczenia rodzinne Kindergeld jak najbardziej należą się naszym Pracownikom.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku