Monter/monterka - lekka praca produkcyjna
Randstad Polska
Katowice, Polska
4 d. temu

Lekka praca produkcyjna w Katowicach - nie czekaj aplikuj!

oferujemy

  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (płatne składki i urlopy)
  • możliwość szybkiego przejścia w struktury firmy
  • wynagrodzenie miesięczne oraz pakiet premii i dodatków (premia miesięczna, kwartalna, roczna)
  • benefity w postaci karty Sodexo oraz doładowanie platformy multibenefit
  • inne benefity (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie) dla każdego pracownika Randstad
  • bonus świąteczny oraz wakacyjny
  • zadania

  • manualny montaż drobnych detali
  • praca z drobnymi elementami - wymagana dokładność, zdolności manualne oraz cierpliwość
  • prace okołoprodukcyjne
  • praca z komputerem
  • oczekujemy

  • gotowości podjęcia pracy od zaraz
  • doświadczenia w pracy na produkcji lub montażu
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym
  • znajomości rysunku technicznego lub chęci i gotowości nauczenia się go
  • obsługa komputera
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47