Monter-Instalator (bez doświadczenia)
Forglass
Zabierzów, Małopolskie
2 d. temu
source : Lento.pl

MONTER INSTALATOR Teren działania : cała Polska, Europa Miejsce pracy : Kraków Forglass to dynamicznie rozwijająca się firma, oferująca usługi w zakresie budowy i remontów pieców szklarskich oraz zestawiarni na terenie Polski i Europy.

Jeśli nie boisz się wyzwań, a praca przy ciekawych projektach i możliwość rozwoju to to czego szukasz, nie zwlekaj - dołącz do naszego zespołu! Cechuje Cię ambicja i chęć pracy?

Nie masz uprawnień spawalniczych, a chcesz pracować na stanowisku spawacza? Forglass to miejsce, które chce zaoferować Ci szkolenia i stabilne zatrudnienie! Opis stanowiska : Prace monterskie, spawalnicze na obiektach naszych klientów Okresowe przeglądy urządzeń Prace w zakresie montażu niewielkich instalacji rurowych.

Wymagania : Gotowości do pracy na terenie kraju i za granicą Zdolność do pracy fizycznej w warunkach podwyższonej temperatury, hałasu oraz zapylenia Zaangażowanie i chęć rozwoju Oferujemy : Urozmaicony charakter zadań Stabilne zatrudnienie Pracę przy ciekawych projektach Premie uznaniowe Pracę w zgranym zespole Zdobycie uprawnień spawalniczych Jeśli szukasz miejsca, w którym będziesz szanowany, a Twój przełożony będzie Twoim partnerem we współpracy aplikuj!

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku