monter->wynagrodzenie 5200zł brutto+ zwrot za dojazdy-> wolne weekendy
Randstad Polska
Wrocław, Polska
6 d. temu

Nie masz doświadczenia przy produkcji? To u nas zdobędziesz - jeśli masz, to świetnie!

Prosta praca produkcyjna. Dobrze płatna .

Chcesz dojeżdżać do pracy ze znajomym? Aplikuj!

U nas każdy otrzymuje zwrot za paliwo.

Lokalizacja : Kąty Wrocławskie (dojazd we własnym zakresie - ze Strzegomia zwrot do 790 zł brutto)

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową, z możliwością długofalowej współpracy ,
  • stawkę podstawową 4000 zł brutto ->
  • ponad 3000 zł na rękę ,

  • podwyżka po 3 miesiącach o 200 zł brutto ,
  • dodatek za dojazdy 300-1240 zł brutto ,
  • premia do 1000zł brutto ,
  • pracę od poniedziałku do piątku ->
  • wolne weekendy,

  • benefity pozapłacowe (opieka medyczna, karta sportowa, zniżki na platformie benefitowej)
  • zadania

  • montaż elementów przy pomocni elektronarzędzi,
  • obsługa prostych maszyn.
  • oczekujemy

  • chęci do długofalowej współpracy,
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym ,
  • możliwości dojazdu do Kątów Wrocławskich.
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47