monter izolacji przemysłowych / Niemcy Holandia Belgia / do 2400 euro na rękę + nadgodziny / bez języka obcego
Randstad Polska
Kołobrzeg, Polska
4 d. temu

Umiesz izolować? Chcesz zarabiać kilka razy więcej niż w Polsce? I przy okazji podróżować? Wyjedź za granicę i zarabiaj w euro .

Praca w Niemczech, Holandii lub Belgii, do wyboru.

Nie musisz znać języka obcego . Wszystko zorganizowaliśmy dla Ciebie, w tym; kurs przygotowujący do pracy, opiekę polskojęzycznych koordynatorów, mieszkanie, transport.

Wynagrodzenie netto, czyli "na rękę" :

  • Niemcy : 1 600 - 2100 euro (po przeliczeniu : 8 000 - 10 500 zł netto)
  • Holandia : 1 700 - 2 400 euro (8 500 - 12 000 zł)
  • Belgia : 2 000 - 2 400 euro (10 000 - 12 000 zł)
  • z nadgodzinami zarobisz jeszcze więcej
  • oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio z firmą, wypłaty w euro , zawsze na czas
  • praca od poniedziałku do piątku i wolne weekendy
  • regularne zjazdy do Polski, różne systemy : 2 na 1 lub 3 na 1 bądź 4 na 1 - w zależności od projektu
  • kursy, szkolenia, awans
  • zorganizowany transport i zakwaterowanie , bezpłatny sprzęt oraz ubiór roboczy
  • opieka polskojęzycznych koordynatorów na miejscu
  • bezpłatne szkolenie przed wyjazdem z Polski
  • dodatkowe korzyści dla Ciebie : dofinansowanie do wypoczynku, pożyczkę mieszkaniową, zapomogi, opiekę medyczną, ubezpieczenie, kartę sportową, kursy i szkolenia
  • zadania

  • montaż i naprawa izolacji ciepłochronnych na obiektach przemysłowych (rafinerie / zakłady chemiczne),
  • izolacje są montowane na : rurociągi, kolana, trójniki, zawory
  • praca w 3 osobowych zespołach
  • oczekujemy

  • minimum 1 rok doświadczenia w pracy przy montażu izolacji przemysłowych (armaflex)
  • mile widziany certyfikat VCA (możliwość wyrobienia w trakcie szkolenia)
  • Zgłoś się już dziś bądź skontaktuj się z nami pod numerem 667 890 038.

    Agencja zatrudnienia nr wpisu 47