Proposal Engineer
Trenkwalder
Łódź, łódzkie, Polska
2 d. temu
source : Pracuj.pl

Miejsce pracy : Łódź

Twój zakres obowiązków

  • praca nad Customer Request For Quotation (RFQ) w celu opracowania propozycji zawierająca :
  • przegląd RFQ i komentarz do specyfikacji technicznych klienta,
  • dokonywanie wyboru sprężarki i / lub turbiny gazowej, w tym innych sterowników i systemów pomocniczych,
  • pełna konfiguracja i proponowanie zoptymalizowanych rozwiązań, w tym urządzeń poddostawców , kosztów analizy i przygotowanie cen,
  • praca i koordynacja z wewnętrznymi działami, jak również z zewnętrznymi dostawcami w tym : Regionalną Grupa Koordynacyjna Siemens Energy, wydziałami operacyjnymi i służbą terenową,
  • negocjacje z głównymi poddostawcami w celu stworzenia obustronnie korzystnej relacji z klientem,
  • koordynowanie procesu zarządzania analizą ryzyka,
  • pomoc i wsparcie dla kierownika sprzedaży w opracowywaniu strategii technicznych i handlowych oraz bezpośrednia integracja techniczna produktów i usług, w tym sprzętu / usług dostarczanych przez dostawców,
  • koordynowanie i uczestniczenie w spotkaniach z klientem poprzez prezentacje produktu, bądź projektu.
  • Nasze wymagania

  • tytuł magistra inżynierii w zakresie inżynierii mechanicznej / inżynierii energii / inżynierii procesu,
  • płynny angielski w mowie i piśmie warunek konieczny,
  • doświadczenie lub wykształcenie związane z projektowaniem / specyfikacją / obsługą maszyn obrotowych będzie dodatkową zaletą.
  • Rozważymy też absolwentów studiów wyższych bez doświadczenia,

  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkową zaletą,
  • pozytywna, solidna, tolerancyjna i kooperatywna osobowość,
  • silny uczestnik zespołu z dobrą komunikacją, umiejętnością rozwiązywania problemów, twórczością i krytycznym myśleniem,
  • dostępność i gotowość do rozpoczęcia stałej pracy w Łodzi.
  • To oferujemy

  • ambitne, interesujące i stymulujące zadania w inspirującym, międzynarodowym technicznym środowisku,
  • stabilne zatrudnienie w firmie będącej potentatem na rynku,
  • współpracę z wysoko wykwalifikowanymi ekspertami, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem,
  • przyjemną atmosferę w pracy i kulturę organizacyjna oparta na zaufaniu, odpowiedzialności i szacunku,
  • szeroki wybór dostępnych benefitów (między innymi Karta Multisport, bilety do kina / teatru, vouchery zakupowe), pakiet opieki medycznej, ubezpieczenie na życie, dotacja na wakacje, karta lunchowa, dodatkowe płatne dni wolne, plan świadczeń emerytalnych PPE.
  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • program emerytalny
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • bony towarowe
  • dofinansowanie usług turystycznych
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dodatkowy urlop
  • Trenkwalder

    Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym.

    Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

    Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.