Monter izolacji termicznej
Lambda S.A.
Wroclaw, PL
1 d. temu
source : Europa.jobs

Nasze wymagania : -Doświadczenie w zakresie izolacji rur technologicznych poprzez układanie wełny i obróbki blacharskiej- mile widziany Certyfikat SCC Oferujemy : -Atrakcyjne wynagrodzenie-Umowa o pracę z pełnymi świadczeniami ZUS-Dodatkowe bezpłatne ubezpieczenie- Zakwaterowanie- Możliwość wzięcia zaliczki na budowie- Ubezpieczenie zdrowotne za granicą (EKUZ)- Możliwość zdobycia doświadczenia na rynku zagranicznymAdministratorem danych jest Lambda S.

A. z siedzibą w Łódź 91-223, Morgowa 9. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią / Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji.

Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r.

Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani / Pana wyraźnej zgody.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku