Elektryk - praca w Niemczech
Międzynarodowa Spółdzielnia Usługowa Expateam
Wrocław, Dolnośląskie
‎9 godz. temu
source : Lento.pl

Poszukujemy od zaraz do pracy na budowach w Niemczech (Norymberga) elektryków do montażu instalacji w budynkach, układania okablowania i montażu sprzętu elektrycznego.

Wymagania : Uprawnienia SEP Kilkuletnie praktyczne doświadczenie. Zarejestrowana działalność gospodarcza w Polsce lub w Niemczech.

Własne narzędzia i transport. Znajomość języka niemieckiego mile widziana. Oferujemy : Atrakcyjne warunki finansowe. Zlecenia długoterminowe (powyżej 1 roku).

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie zgłoszeń wraz z CV i uprawnieniami SEP. W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

W treści dokumentów aplikacyjnych prosimy o umieszczenie następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art.

6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych. Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Międzynarodowa Spółdzielnia Usługowa EXPATEAM z siedzibą przy ul.

Armii Krajowej 13, w Zgorzelcu (59-900). Pani / Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach rekrutacyjnych i mogą być udostępniane innym potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji.

Posiada Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku