Specjalista / Starszy Specjalista w Wydziale Bezpieczeństwa Teleinformatycznego
Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A.
Warszawa, mazowieckie, Polska
6 d. temu
source : Praca

Dlaczego warto pracować w MPWiK w m. st. Warszawie?

Jesteśmy firmą z ponad 130 letnią tradycją!

Jesteśmy firmą z misją każdego dnia dostarczamy mieszkańcom aglomeracji warszawskiej ponad 300 milionów litrów smacznej i czystej wody!

Jesteśmy nowoczesną firmą z wizją stosujemy innowacyjne technologie i stale się rozwijamy!

Obecnie poszukujemy Pracownika na stanowisko :

Biuro Informatyki i Telekomunikacji- Wydział Bezpieczeństwa Teleinformatycznego)

Naszym Pracownikom oferujemy :

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w oparciu o wartości wynikające z ponad 130-letniej tradycji
  • atrakcyjne premie wynikające z systemu ocen pracowniczych oraz zarządzania przez cele
  • kursy zawodowe, szkolenia specjalistyczne oraz rozwijające tzw. kompetencje miękkie
  • dofinansowanie do nauki, w tym uzupełnienie wykształcenia średniego lub wyższego - studia inżynierskie, magisterskie, podyplomowe, a nawet doktoranckie
  • możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej, karty sportowej oraz grupowego ubezpieczenia na życie
  • bogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in dofinansowanie do wczasów pod gruszą)
  • uczestnictwo w różnych sekcjach sportowych (piłkarska, koszykówki, siatkarska, spławikowa, tenisa stołowego, lekkoatletyczna, kolarska)
  • Główny zakres obowiązków :

  • monitorowanie systemów teleinformatycznych pod kątem wczesnej identyfikacji incydentów bezpieczeństwa w systemach IT i OT
  • zarządzanie incydentami bezpieczeństwa, w szczególności szacowanie ryzyka i konsekwencji naruszenia bezpieczeństwa oraz wyjaśnianie incydentów wspólnie z administratorami sieci / systemów
  • wydawanie rekomendacji działań jako reakcja na incydenty w celu ich usunięcia i minimalizacji skutków
  • identyfikacja podatności bezpieczeństwa oraz analiza zagrożeń występujących w systemach IT i OT
  • obsługa i konfiguracja narządzi i systemów IT analizujących ruch w sieciach informatycznych
  • opracowywanie i aktualizacja wewnętrznych procedur, wytycznych i instrukcji związanych z bezpieczeństwem teleinformatycznym Spółki
  • analizowanie zdarzeń i incydentów bezpieczeństwa systemów teleinformatycznych
  • udział w pracach związanych z budową zespołu reagowania na incydenty
  • analiza i konfiguracja reguł polityk bezpieczeństwa zaimplementowanych na infrastrukturze bezpieczeństwa IT
  • Od Kandydatów oczekujemy :

  • wykształcenia wyższego (preferowane z zakresu informatyki, cybernetyki, telekomunikacji, bezpieczeństwa teleinformatycznego lub pokrewne)
  • minimum 3 lata udokumentowanego doświadczenia zawodowego (preferowane na analogicznym stanowisku)
  • dobrej znajomości zagadnień sieciowych oraz bezpieczeństwa sieciowego (mile widziana znajomość środowiska Flowmon, CheckPoint, PaloAlto, SIEM)
  • dobra znajomość MS Active Directory oraz systemu Windows
  • znajomości konfiguracji DNS, DHCP, SMTP, Vlan, VPN, QoS, IPSEC, Wi-Fi
  • wiedza z zakresu konfiguracji protokołu sieciowego 802.1x
  • znajomości języka angielskiego w stopniu dobrym
  • gotowości do pracy w trybie zmianowym 24 / 7 / 365
  • mile widziana wiedza z obszaru bezpieczeństwa środowisk informatycznych
  • mile widziane prawo jazdy kat. B
  • W przypadku zaproszenia na rozmowę rekrutacyjną prosimy o zabranie dokumentów poświadczających wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia.

    Report this job

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych