Praca w Holandii, bonus 225 EUR
F. H. S. Polska Sp. z o.o.
Warsaw, PL
3 d. temu
source : Europa.jobs

Flexible Human Services jest już od 18 lat partnerem na rynku międzynarodowego pośrednictwa pracy. Zatrudniamy pracowników tymczasowych w sektorze logistyki, produkcji, w przemyśle spożywczym i w branży technicznej.

Jako członek ABU stawiamy na jakość, pewność i wiarygodność finansową. Praca produkcyjna w Holandii Noordwijkerhout, Lisse, Amstelveen, Alphen aan de Rijn, Middenmeer Opis stanowiska : - produkcja i pakowanie serow, przypraw, sosow, wedlin, salatek i ryb, - sortowanie i pakowanie cebulek kwiatowych na hali.

Wymagamy : motywacji do pracy, gotowości do podjęcia pracy od zaraz, znajomość języka angielskiego lub holenderskiego będzie dodatkowym atutem, braku lęku wysokości, mile widziane prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy : Bonus 225 € netto dla kandydatów, którzy faktycznie rozpoczną pracę w FHS między 12.12.2020 a 09.01.2021 i przepracują co najmniej 12 tygodni (warunki promocji dostępne w dziale rekrutacji), praca również dla par, wypłatę tygodniowa na konto na podstawie kodeksu pracy CAO, nawet do 100€ bonusu dla kierowców (wypłacane netto z wynagrodzeniem), wyplata dodatku wakacyjnego co tydzień, atrakcyjne wynagrodzenie dla osób na wiekowce (do 21 lat), oraz oferty bez wiekowki , pewne godziny, zakwaterowanie w pokojach 2 i 3 osobowych, praca sezonowa i całoroczna, brak opłat za dojazd do / z pracy, możliwość uczestnictwa w bezpłatnych szkoleniach branżowych i językowych, opiekę polskich koordynatorów.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania sie jedynie z wybranymi kandydatami.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku