Sprzątanie Kraków Czyżyny
Grupa Kapitałowa NAPRZÓD
Kraków, Małopolskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Zatrudnimy osoby do obsługi obiektów biurowych zlokalizowanych w Krakowie w okolicy al. Jana Pawła II Poszukujemy do pracy od stycznia 2019 : - 2 pracowników do serwisu dziennego powierzchni biurowych i ogólnodostępnych , praca w godzinach 8.

00 - 17.00 od poniedziałku do piątku - 2 pracowników do sprzątania powierzchni biurowych i ogólnodostępnych , praca w godzinach nocnych 21.

00 - 5.00 od poniedziałku do piątku - pracownika do czyszczenia dywanów oraz doczyszczania i polimeryzacji podłóg , Wymagane doświadczenie i dyspozycyjność .

Godziny pracy ruchome do ustalenia Zatrudnienie : umowa o pracę lub umowa zlecenie Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności - oferujemy bogate pakiety socjalne + dodatki za pracę w godzinach nocnych Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny w godz.

8.00 - 16 od poniedziałku do piątku tel : 785160004

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku