Automatyk (AUT/SG/AC)
Arche Consulting
Sosnowiec, Śląskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Arche Consulting jest firmą tworzoną przez ludzi z pasją, łączących wiedzę i doświadczenie uzyskane dzięki kilkuletniej praktyce w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych dla różnorodnych pod kątem wielkości i kapitału firm.

Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie Firm w poszukiwaniu pracowników oraz pomoc Kandydatom w znalezieniu dobrej pracy.

Dla jednego z naszych Klientów- firmy z branży przemysłowej poszukujemy Kandydatów na stanowisko : Automatyk (Nr Ref. : AUT / SG / AC) Obowiązki : -

diagnoza układów automatyki, - optymalizacja programów sterowników i dokonywanie drobnych modyfikacji w programach, - programowanie paneli operatorskich (OP), -

usuwanie bieżących awarii systemów automatyki, - aktualizacja dokumentacji technicznej. Wymagania : - doświadczenie w programowaniu sterowników S5 i / lub S7, -

umiejętność czytania dokumentacji technicznej, - mile widziane doświadczenie w służbach utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej, -

gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym, - umiejętność pracy pod presją czasu, - odporność na stres Nasz Klient oferuje : -

pracę stacjonarną w oparciu o umowę o pracę, - stałe godziny pracy, - atrakcyjne świadczenia socjalne oraz benefity (karta sportowa, pakiet medyczny, premie świąteczne i wakacyjne), -

przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole w środowisku nowoczesnych technologii. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres : W aplikacji prosimy o zawarcie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Arche Consulting Sp.

z o.o. Sp. K. moich danych osobowych, zawartych w niniejszym formularzu lub / i w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym procesie rekrutacyjnym.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K. moich danych osobowych, zawartych w niniejszym formularzu lub / i w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, w celu prowadzenia i administrowania procesami przyszłych procesów rekrutacyjnych z udziałem mojej osoby.

Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K. potencjalnym pracodawcom w celu związanym z przedstawieniem im mojej kandydatury w ramach prowadzonych procesów rekrutacyjnych z udziałem mojej osoby.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K. moich danych osobowych w zakresie : imię i nazwisko, adres e-

mail, numer telefonu; w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną. Administratorem danych osobowych jest Arche Consulting Sp.

z o.o. Sp. K. z siedzibą w Katowicach (40-035) przy ul. Jagiellońska 6 / 8. W przypadku wyrażenia przedmiotowej zgody, PaniPana dane osobowe będą przetwarzane w celu związanym z prowadzeniem procesu rekrutacyjnego z udziałem Pani / Pana osoby.

Dane osobowe mogą być udostępnione na rzecz potencjalnego pracodawcy oraz mogą być przekazane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa.

Przysługuje Pani / Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Przysługuje Pani / Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (PUODO) gdy uzna Pani / Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani / Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu. W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych należy kontaktować się pod adresem email : Wpis KRAZ : 8162

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku