Kierownik Sklepu - Kruszwica
Lewiatan
Kruszwica, Kujawsko-pomorskie
5 d. temu
source : Lento.pl

W związku z otwarciem nowego marketu Lewiatan w Kruszwicy poszukujemy osoby na stanowisko KIEROWNIK SKLEPU Opis stanowiska : dbanie o prawidłowe funkcjonowanie sklepu zgodnie ze standardami firmy podejście handlowe : zorientowanie na wzrost sprzedaży zarządzanie zespołem pracowniczym Oczekiwania wobec kandydata : wykształcenie min.

średnie doświadczenie na podobnym stanowisku w sieci handlowej, branża spożywcza umiejętność analitycznego myślenia doświadczenie w organizowaniu pracy zespołu bardzo dobra znajomość obsługi komputera : pakiet Office sumienność, rzetelność, samodzielność Oferujemy : · zatrudnienie na podstawie umowy o pracę · wynagrodzenie podstawowe+ liczne premie · szkolenia · dużą samodzielność · miłą atmosferę pracy Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV Administratorem danych osobowych jest Partner Sp.

z o.o. w Lipnie, Os. Armii Krajowej 6a. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, wyłącznie do celów rekrutacyjnych.

Masz prawo dostępu do treści swoich danych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu a także prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie

Report this job
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku