Monter przewoźnik mebli
Eastrecruiting
Warsaw, PL
2 d. temu
source : Europa.jobs

Monter przewoźnik mebli Miejsce pracy : 12529 Schönefeld k. Berlina, Niemcy Opis pracy : - przewóz mebli ciężarówką do 3.

5t - składanie mebli u klienta Oferujemy : - możliwość przyuczenia do zawodu - ważna jest znajomość języka niemieckiego - 5 dni w tygodniu - stawkę początkową 2200€ brutto przez pierwsze 2 miesiące, później 2400€ brutto - dieta 6€ netto dziennie - dodatek w postaci napiwków od klientów (ok.

60-80€ dziennie) - zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym - niemiecką umowę o pracę bezpośrednio z firmą - możliwość zjazdu ciężarówką firmową na weekend do Polski - po dłuższym okresie pracy możliwość darmowego wyrobienia prawa jazdy kat.

C - 80% zwrotu za dojazd z Polski do Niemiec Wymagamy : - doświadczenie w prowadzeniu ciężarówek do 3,5t - prawo jazdy B (mile widziane C) - znajomość języka niemieckiego na poziomie dobrym - gotowości do podjęcia pracy od zaraz

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku