Automatyk - Pracownik Montażu Maszyn
COFFEE SERVICE Sp. z o.o.
Warszawa - okolice, Polska
5 d. temu
source : Jobs.pl

Nadrzędnym celem działalności, istniejącej od 28 lat firmy Coffee Service jest dostarczanie innowacyjnych produktów i usług spełniających oczekiwania naszych klientów.

Jesteśmy wiodącym producentem opakowań foliowych, maszyn pakujących i innych urządzeń dla przemysłu spożywczego.

Opis stanowiska :

  • Montaż, uruchomienie i serwis maszyn - automaty pakujące, mieszarki, dozowniki, zgrzewarki itp.
  • Miejsce pracy : Sokołów (okolice Janek koło Warszawy) ewentualnie praca wyjazdowa w Polsce i zagranicą
  • Wymagania :

  • Znajomość zagadnień automatyki
  • Znajomość zagadnień elektryki
  • Znajomość zagadnień mechaniki
  • Mile widziane uprawnienia do 1kV
  • Prawo jazdy kat. B
  • Chętnie osoby z doświadczeniem na podobnym stanowisku
  • Oferujemy :

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się, stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i europejskim
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Dodatkowy pakiet socjalny : prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, wyjazdy integracyjne itp.
  • Zgłoś tę pracę