Konstruktor
Steico
Czarnków, Wielkopolskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, liderem w produkcji ekologicznych materiałów izolacyjnych i konstrukcyjnych.

Obecnie do naszego zakładu w Czarnkowie poszukujemy Kandydata na stanowisko : Konstruktor Region wykonywanej pracy : Czarnków (wielkopolskie) Nr referencyjny : KONS / jobs.

pl Opis stanowiska : Opracowywanie dokumentacji produkcyjnej, Projektowanie rozwiązań pod potrzeby Klienta, Analiza istniejących konstrukcji i proponowanie rozwiązań projektowych, Wsparcie techniczne Klientów.

Wymagania : Wykształcenia średniego technicznego, preferowane wyższe techniczne, kierunek : budownictwo lub pokrewne, Doświadczenie na stanowisku technologa lub konstruktora, mile widziane w branży budowlanej -

prefabrykacji domów, Znajomości zasad czytania rysunku technicznego i opracowywania dokumentacji konstrukcyjnej, Umiejętności obsługi programu Solid Edge / Solid Works lub AutoCAD, mile widziana znajomość programu Dietrich s.

Znajomości języka angielskiego. Oferujemy : Stabilność zatrudnienia, Bogaty pakiet socjalny, Bezpłatny dowóz pracowników z kierunku Wielenia oraz Lubasza, Szkolenia podnoszące kwalifikacje, Atrakcyjny program poleceń pracowniczych, Ubezpieczenia grupowe współfinansowane przez Pracodawcę, Praca w systemie jednozmianowym.

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych