Monter
kariera MB-pneumatyka
Sulechów, Polonia
3 d. temu

Jeśli masz zdolności manualne i lubisz zajęcia wymagające skrupulatności, cierpliwości i wytrwałości w dążeniu do celu to zapraszamy Ciebie do MB-Pneumatyki, mamy dla Ciebie propozycję pracy na stanowisku montera.

Praca polega na montażu złączek, co może być nużące, więc nie polecamy tej pracy osobom niecierpliwym. Pracujemy 5 dni w tygodniu (pon.

 • pt.), więc spokojnie można pogodzić pracę z życiem osobistym i troską o rodzinę.
 • Dlaczego warto wybrać naszą Firmę?

  MB-Pneumatyka jest wiarygodna : jesteśmy liderem na rynku polskim, cieszymy się międzynarodowym prestiżem; zatrudniamy w oparciu o umowę o pracę i gwarantujemy Tobie godziwe warunki pracy oraz terminowo wypłacane wynagrodzenia, dodatkowo opłacamy Tobie ubezpieczenie medyczne,

  MB-Pneumatyka działa po mistrzowsku : pracownikom oferujemy dostęp do szkoleń, umożliwiamy rozwój kompetencji; jasno definiujemy zadania,

  MB-Pneumatyka jest konsekwentna : dążymy do osiągania ambitnych celów i nigdy nie spoczywamy na laurach, ale dbamy o przyjazną i koleżeńską atmosferę w pracy i o work life balance,

  MB-Pneumatyka ceni i szanuje doświadczenie oraz wiedzę pracowników : świętujemy sukcesy naszych zespołów, zachęcamy do innowacyjności.

  Premiujemy kreatywność, pomysły na ulepszenie lub wzbogacenie stanowiska własnej pracy, przede wszystkim cenimy i szanujemy naszych ludzi.

  Zespół kierowników w firmie jest nastawiony na współpracę, nie ma u nas ludzi od pokazywania palcem!

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku