Opertator maszyn
LSJ HR Group
Szczecin, Polska
2 d. temu

Opis stanowiska :

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej z branży spożywczej, zlokalizowanej na terenie Szczecina (prawobrzeże) poszukujemy chętnych do pracy na stanowisku : OPERATOR MASZYN, Szczecin Dąbie

Zakres obowiązków :

  • nadzór nad ustawieniami prędkości maszyn w celu optymalizacji procesu produkcji
  • bieżące usuwanie awarii, diagnostyka maszyn i urządzeń
  • Wymagania :

  • wykształcenie technicznego
  • doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych lub innych np.tokarka, frezarka
  • praktyczna znajomość mechaniki mile widziana
  • gotowość do pracy dwuzmianowej
  • Pracodawca oferuje :

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowe o pracę
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych ( dla osób chętnych)
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych