Junior Project Manager
SMART-HR
Katowice
4 d. temu
source : recrute

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Junior Project Manager Katowice

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta nowoczesnej firmy webdeveloperskiej , w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy zmotywowanej osoby na stanowisko :

Miejsce pracy : Katowice, woj. śląskie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za :

  • Koordynowanie projektów realizowanych dla klientów z Polski i zagranicy,
  • Realizowanie projektów w budżecie i terminie,
  • Współpracę z grafikami, developerami i PM należącymi do zespołu,
  • Planowanie i zarządzanie pracą zespołu,
  • Bieżącą komunikację wewnętrzną i zewnętrzną.
  • Wymagania

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, mile widziane w agencji marketingowej, branży IT lub firmie typu Software House,
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Znajomość narzędzi Trello, Asana, Jira lub podobnych,
  • Umiejętność obsługi platformy WordPress będzie dodatkowym atutem,
  • Umiejętność samodzielnego organizowania czasu pracy, dążenia do realizacji wyznaczonych celów, wysokich umiejętności interpersonalnych, komunikatywności, pozytywnego podejścia oraz energii i zapału do pracy.
  • Oferujemy

  • Praca w młodym zespole przy realizacji ciekawych projektów,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Możliwość wyboru formy zatrudnienia,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Swoboda działania i realny wpływ na metodykę pracy, rozwój narzędzi i procesów,
  • Komfortowo wyposażone biuro, do dyspozycji prysznic, pyszna kawa i herbaty.
  • Zgłoś tę pracę