Kelnerka w klubie nocnym - praca od zaraz
MOVEMENTPRO
Warszawa, Mazowieckie
6 d. temu
source : Lento.pl

Jeżeli chcesz zarabiać duże pieniądze od zaraz, lubisz klubowe, imprezowe klimaty i wysoko cenisz sobie luźną,przyjazną atmosferę w pracy ,a do tego jesteś komunikatywna i otwarta - to oferta skierowana do Ciebie.

Nie wymagamy doświadczenia. Zapewniamy profesjonalne szkolenie, pomoc i opiekę w pierwszych tygodniach pracy. Praca 4-5 dni w tygodniu *dni do wyboru

 • grafik cotygodniowy Do obowiązków kelnerki należy : przedstawienie karty oraz znajomość alkoholi w ofercie aktywna sprzedaż alkoholi z karty złożenie zamówienia przy barze obsługa terminala płatniczego Oferujemy : atrakcyjne, dwuskładnikowe wynagrodzenie (podstawa i prowizja od sprzedaży , srednio ok 1500 tygodniowo) wypłatę wynagrodzenia w systemie tygodniówek legalną pracę w oparciu o umowę oraz możliwość ubezpieczenia Zgloszenia, z numerem kontaktowym proszę przesyłać za pośrednictwem portalu.
 • Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku