Kelnerka w klubie nocnym - praca od zaraz
MOVEMENTPRO
Warszawa, Mazowieckie
6 d. temu
source : Lento.pl

Jeżeli chcesz zarabiać duże pieniądze od zaraz, lubisz klubowe, imprezowe klimaty i wysoko cenisz sobie luźną,przyjazną atmosferę w pracy ,a do tego jesteś komunikatywna i otwarta - to oferta skierowana do Ciebie.

Nie wymagamy doświadczenia. Zapewniamy profesjonalne szkolenie, pomoc i opiekę w pierwszych tygodniach pracy. Praca 4-5 dni w tygodniu *dni do wyboru

  • grafik cotygodniowy Do obowiązków kelnerki należy : przedstawienie karty oraz znajomość alkoholi w ofercie aktywna sprzedaż alkoholi z karty złożenie zamówienia przy barze obsługa terminala płatniczego Oferujemy : atrakcyjne, dwuskładnikowe wynagrodzenie (podstawa i prowizja od sprzedaży , srednio ok 1500 tygodniowo) wypłatę wynagrodzenia w systemie tygodniówek legalną pracę w oparciu o umowę oraz możliwość ubezpieczenia Zgloszenia, z numerem kontaktowym proszę przesyłać za pośrednictwem portalu.
  • Aplikuj
    Mój adres email
    Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
    Kontynuuj
    Formularz wniosku