Operator koparko-ładowarki
RISER Sp. z o.o.
Jaworzno, Śląskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Firma budowlana z Jaworzna, RISER Sp. z o.o. zatrudni Operatora koparko-ładowarki. Praca na terenie Jaworzna, Świętochłowic (oraz w innych lokalizacjach na terenie Śląska, w których firma prowadzi inwestycje budowlane.

Wymagania : - uprawnienia do obsługi koparko-ładowarki - doświadczenie w obsłudze sprzętu ciężkiego (mile widziane w branży budowlanej) -

odpowiedzialność, uczciwość Zadania : - obsługa sprzętu na terenie budowy - prowadzenie raportów dziennych sprzętu - kontrola stanu technicznego użytkowanego sprzętu Oferujemy : -

stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji - możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych - dojazd z siedziby firmy (Jaworzno) na wybrane inwestycje -

wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas - dodatkowe benefity tj. karta sportowa i grupowe ubezpieczenie na życie Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres : Prosimy o zawarcie w CV klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez RISER Sp.

z o.o. i RISER.domy Sp. z o.o. z siedzibą w Jaworznie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.

j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922) . Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

1) Administratorem Twoich danych osobowych jest RISER Sp z o. o. / RISER.domy Sp. z o. o., z siedzibą w Jaworznie, przy ulicy Inwalidów Wojennych 8, 2) Twoje dane osobowe przetwarzane będą w celu tej i przyszłych rekrutacji, 3) posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, 4) podanie danych osobowych w zakresie wymaganym Kodeksem Pracy jest obligatoryjne a w pozostałym jest dobrowolne.

Rodzaj pracy : Pełny etat Zamknij ofertę pracy Analizy kosztów i efektywności Liczba wyświetleń : 0 Liczba aplikacji : 0 Status : Aktywna wstrzymaj Dodana : 13 grudniaOferta pracy już za niedługo będzie dostępna na Indeed.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku