PRACA DLA OSÓB Z ORZECZENIEM OD ZARAZ NA PRODUKCJI
HR-ASYSSTANT
Poddębice, Łódzkie
5 d. temu
source : Lento.pl

Opis stanowiska : Od osoba zatrudnionej na tym stanowisku będziemy wymagali odpowiedzialności za zapewnienie prawidłowego funkcjonowania centrum logistycznego poprzez - zgodne z obowiązującymi standardami firmowymi - przygotowywanie (kompletację) towarów. Zakres obowiązków :

  • Kompletacja i pakowanie zamówień, Oczekiwania :
  • Odpowiedzialność, pracowitość i sprawna organizacja pracy,
  • Chęć uczenia się oraz umiejętność pracy w zespole, Oferujemy :
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Praca w pełnym wymiarze godzin (bez weekendów ),
  • Wynagrodzenie (podstawa + premia),
  • Realne możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kompetencji,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Prywatna opiekę medyczną,
  • Zgłoś tę pracę