PRACOWNIK DO PRODUKCJI I REPERACJI PALET
Support For Business Sp. z o.o.
Słupsk, Pomorskie
‎17 godz. temu
source : Lento.pl

Dla naszego Klienta holenderskiej firmy poszukujemy chętnych osób do pracy na stanowisku PRACOWNIK DO PRODUKCJI I REPERACJI PALET Miejsce pracy : Holandia / ’s-Hertogenbosch Ilość osób : 2 Stawka : €10.

61 Brutto na godzinę uzależniona od doświadczenia Możliwość podjęcia pracy od 01.02.2020 Obowiązki : Twoja praca będzie polegała na Produkcji i Naprawie Palet z Drewna. Oferujemy :

 • atrakcyjne warunki finansowe,
 • gwarantowane 40 godzin tygodniowo,
 • długoterminowe zatrudnienie,
 • wsparcie w sprawach mieszkaniowych,
 • wsparcie w sprawach dojazdów do pracy,
 • opiekę polskojęzycznych konsultantów. Wymagania : doświadczenie przy produkcji oraz reperacji palet- mile widziane komunikatywna znajomość języka angielskiego - Umiejętność obsługi narzędzi i elektronarzędzi zdolności manualne - zaangażowanie, - chęci i motywacja do pracy Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami a przede wszystkim spełniającymi wymogi danej oferty.
 • CV prosimy przesyłać na adres oraz prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w tym wizerunek twarzy w postaci fotografii) podanych przeze mnie w procesie rekrutacyjnym, w tym w dokumentach rekrutacyjnych, przez spółkę Support For Business Sp.

  z o.o., będącą Administratorem moich danych osobowych do celów rekrutacji, w której biorę udział, w tym na udostępnienie podanych przeze mnie danych osobowych potencjalnym pracodawcom, w tym pracodawcom użytkownikom zgodnie z art.

  6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119, s. 1).

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku