Projektant domów drewnianych
Domyidachy
Siedlce, Mazowieckie
7 d. temu

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Domyidachy poszukujemy pracowników na stanowisko : PROJEKTANT Miejsce pracy : Żelków Kolonia k / Siedlec Opis stanowiska : Projektowanie indywidualnych domów drewnianych, Sporządzanie projektów wykonawczych konstrukcji drewnianych, Przygotowanie dokumentów związanych z budową, Nadzór nad prowadzonymi projektami.

Wymagania : Praktyczna znajomość rysunku technicznego, Komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej, Skrupulatność, zaangażowanie i samodzielność w działaniu, Mile widziane doświadczenie zawodowe.

Oferujemy : Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z prężnie rozwijającym się zakładem produkcyjnym, Wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę, Niezbędne narzędzia pracy, Podnoszenie kwalifikacji zawodowych, Pracę z doświadczonym zespołem.

Kontakt : 731 101 103 CV proszę wysyłać na adres :

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku