MONTER WENTYLACJI - 12-14 EUR/H NETTO
APV.EU Sp. z o. o. Sp. K
Wroclaw, PL
1 d. temu
source : Europa.jobs

APV.EU (KRAZ 24145) agencja zatrudnienia działająca na rynku polskim i europejskim poszukuje obecnie dla swojego francuskiego Klienta kandydatów na stanowisko : MONTER WENTYLACJIObowiązki- montaż kanałów wentylacyjnych i rur spiro wg planuWymagania- doświadczenie na stanowisku min 2 lata- umiejętność czytania planów- mile widziane prawo jazdy kat.

B- mile widziane uprawnienia na podnośniki koszowe (P1) Oferujemy- stawka od 12-14 euro netto / h w zależności od kwalifikacji- zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę - terminowe wypłacanie wynagrodzeń, płatny urlop, odprowadzane składki ZUS- opłacony dojazd oraz powrót do kraju (auto służbowe do dojazdu do pracy)- opłacone mieszkanie w dobrym standardzie- odzież roboczą (zwrot do 500PLN na rok) oraz wszystkie narzędzia- system poleceń (100e za każdego pracownika, po przepracowanym mies.

zdalną opiekę koordynatora w trakcie przebywania na kontrakcieAdministratorem danych jest APV.EU z siedzibą w Poznań 60-791, Reymonta 9.

Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią / Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji.

Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r.

Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani / Pana wyraźnej zgody.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku