Scrum Master
Boldare
Warszawa, mazowieckie, Polska
‎2 godz. temu
source : theprotocol

Wymagane, Scrum, AgileMile widziane, Kanban, Nexus, LeSS, XP, Lean, Design SprintsSystem operacyjny, Windows, macOS, LinuxO projekcie, Szukamy Scrum Mastera, do naszego zespołu w Boldare!, , Środowisko : software, web, mobile app, , Język komunikacji w projekcie : , - z zespołem komunikujemy się po polsku, - z klientem po angielskuTwój zakres obowiązków, Wsparcie i edukacja zespołów scrumowych w zakresie poruszania się w zwinnych procesach wytwarzania produktów cyfrowych.

Bezpośrednia współpraca z klientem biznesowym w roli Product Ownera, wspieranie go w osiąganiu możliwie jak największej wartości biznesowej z rozwijanego produktu.

Wzmacnianie pozytywnych relacji zespołu scrumowego z Product Ownerem; wspieranie w konstruktywnym rozwiązywaniu sytuacji konfliktowych.

Organizowanie i facylitowanie wydarzeń scrumowych w międzynarodowych zespołach., Wspieranie zespołu w ciągłym doskonaleniu własnej efektywności i wykorzystywaniu swojego potencjału.

Edukowanie klientów w zakresie sposobów zwinnego wytwarzania oprogramowania, wskazywanie wartości płynącej z takiego podejścia.

Wzmacnianie kultury współpracy i samoorganizacji w Boldare.Minimum 2 lata doświadczenia w roli Scrum Mastera (lub w zarządzaniu projektami).

Doświadczenie we współpracy z klientem zewnętrznym oraz stakeholderami., Świadomość biznesowa i koncentracja na budowaniu dobrych relacji między Product Ownerem a resztą zespołu scrumowego.

Wysokie kompetencje komunikacyjne, a także umiejętność organizowania własnej pracy i zarządzania czasem., Umiejętności analityczne, zadaniowy styl rozwiązywania problemów.

Nastawienie na ciągłe udoskonalanie procesu wytwarzania produktu z wykorzystaniem zwinnych metod., Koncentracja na nieustannym udoskonalaniu swoich kompetencji i podnoszeniu własnej efektywności.

Znajomość metod budowania zespołów., Doświadczenie we współpracy z rozproszonymi zespołami., Biegła znajomość języka polskiego i angielskiego.

Elastyczność, wszechstronność i otwartość na współpracę w dynamicznie zmieniającym się środowisku.Mile widziane, Doświadczenie w roli wewnętrznego coacha / trenera / prelegenta.

Znajomość różnorodnych metod i technik zwinnego zarządzania (np. Kanban, Nexus, LeSS, XP, Lean, Design Sprints)., Zdolność do wdrażania usprawnień na poziomie organizacyjnym.

 • Liczba osób w zespole, 5-6Tak pracujemy, u klienta, koncentrujesz się na rozwoju produktu, agile, scrumSkład zespołu, scrum masterTakie dajemy możliwości rozwoju, budżet rozwojowy, czas na rozwój Twoich pomysłów, firma wspiera projekty open source, konferencje w Polsce, konferencje zagraniczne, przestrzeń do eksperymentowania, szkolenia wewnątrzfirmowe, szkolenia zewnętrzne, treningi umiejętności miękkich, wsparcie merytoryczne od liderów technologicznychTo oferujemy, jeżeli zależy Ci na otwartej, opartej na zaufaniu i partnerskich relacjach kulturze pracy, to w Boldare poczujesz się dobrze : ), dzięki pracy w holakratycznym systemie z czasem możesz obejmować nowe, różnorodne role w organizacji i w pełni wykorzystywać swój potencjał rozwojowy;
 • oferujemy Ci nielimitowany dostęp do pracy zdalnej (min. raz w kwartale organizujemy spotkania zespołowe we Gliwicach, Wrocławiu, Krakowie lub Warszawie);
 • możesz zdecydować, jaka forma współpracy najbardziej Ci odpowiada (jesteśmy otwarci zarówno na kontrakt B2B, jak i umowę o pracę);
 • wspólne wyjścia i integracje zespołowe, workation;, oferujemy zespołowy budżet rozwojowy i dofinansowanie do karty MultiSport oraz Medicover, a także nowoczesny sprzęt do pracy.

  Benefity, dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie szkoleń i kursów, możliwość pracy zdalnej, elastyczny czas pracy, owoce, spotkania integracyjne, firmowa biblioteka, brak dress code’u, gry wideo w pracy, kawa / herbata, napoje, parking dla pracowników, strefa relaksu, świętowanie urodzin, program rekomendacji pracowników, inicjatywy dobroczynneEtapy rekrutacji, Analiza Twojego CV, Wstępna rozmowa telefoniczna (ok.

  15 min), Spotkanie rekrutacyjne sprawdzające doświadczenie i wiedzę , Oferta współpracyBoldare , Jesteśmy Boldare, nowoczesną firmą IT, która wspiera w transformacji cyfrowej biznesy z całego świata.

  Pracujemy w systemie holakratycznym, co oznacza, że w naszej strukturze nie ma managerów, a zespoły same organizują swoją pracę.

  Aktualnie mamy prawie 200 specjalistów na pokładzie (w tym ok. 20 PHP Developerów) i biura w 4 lokalizacjach Polski., , Na co dzień zajmujemy się budowaniem produktów cyfrowych, niektóre z nich być może nawet kojarzysz (np.

  Bla Bla Car, Corel, TUI).Tak się u nas pracuje,

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku