MANEWROWY - Zakład Produkcji Ekopaliwa w Woli k. Bierunia
PKP Cargo Service Sp. z o.o.
Wola k. Bierunia, PL
6 d. temu
source : FACHPRACA

PKP CARGO SERVICE sp. z o.o. to spółka z branży kolejowej, której głównym obszarem działalności jest obsługa bocznic kolejowych.

Oprócz tego zajmuje się świadczeniem usług z zakresu przewozów kolejowych, napraw taboru kolejowego oraz utrzymania i napraw infrastruktury kolejowej.

Opis stanowiska manewrowego :

Wykonywanie prac manewrowych na bocznicy kolejowej polegających m. in. na :

  • rozłączaniu i złączaniu taboru kolejowego,
  • obsłudze rozjazdów kolejowych,
  • zabezpieczaniu taboru przed zbiegnięciem.
  • Od kandydatów oczekujemy :

  • zdanego egzaminu kwalifikacyjnego na stanowisko manewrowego (możliwość szkolenia),
  • wykształcenia co najmniej zasadniczego zawodowego,
  • bardzo dobrego stanu zdrowia (m. in. I kategoria wzroku i słuchu).
  • Chętnym do pracy oferujemy :

  • możliwość uzyskania uprawnień manewrowego (stawka na okresie szkolenia wynosi 2800,00 zł brutto),
  • kursy podwyższające kwalifikacje,
  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość indywidualnego rozwoju zawodowego,
  • 99% zniżkę na przejazdy kolejowe,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • szeroki wachlarz świadczeń (m.in. karta MultiSport).
  • Zgłoś tę pracę