Praca za granicą- Zarób z nami nawet 10 000 zł miesięcznie!
Adecco Poland Sp. z o.o.
Konin, Wielkopolskie
‎22 godz. temu
source : Lento.pl

Do Twoich zadań należeć będzie zarówno w Polsce jak i w Niemczech : - kompletacja zamówień, - sprawdzanie ilościowe i jakościowe przygotowywanych zamówień, - proste prace magazynowe.

W zamian za Twoje zaufanie oferujemy : - miesiąc wdrożenia na magazynie w Polsce - stawka 13 zł netto / h, - na delegacji - wynagrodzenie miesięczne nawet do 10 000 zł netto miesięcznie! - zagwarantowany transport do i w Niemczech (Strullendorf), - możliwość zjazdów do Polski podczas całego pobytu, - gwarancję zatrudnienia po delegacji na magazynie w Modle Królewskiej, - zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę Tymczasową, - pracę w przyjaznym i otwartym środowisku.

Wymagać od Ciebie będziemy : - dyspozycyjności do pracy od lutego, - chęci do wyjazdu do Niemiec (delegacja).Oferta dotyczy pracy tymczasowej, osoby zainteresowane proszone są o aplikację.

Numer referencyjny : KZN / 01 / 2020 / PZN

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku