Pracownik produkcji
InterKadra Sp. z o.o.
Siechnice, Dolnośląskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Do Twoich obowiązków będzie należało : - przyjmowanie i przygotowanie materiałów potrzebnych do zachowania ciągłości pracy na produkcji , - transport gotowych wyrobów na magazyn, - weryfikacja przyjętego towaru oraz poprawność dokumentów, - utrzymanie porządku i czystości na stanowisku pracy, - przestrzeganie obowiązujących procedur i instrukcji.

Oczekujemy : - doświadczenia na podobnym stanowisku, - skrupulatności i dokładności przy wykonywaniu powierzonych zadań, - książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęci jej wyrobienia.

Mamy do zaoferowania : - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zawartą bezpośrednio z naszym Klientem HASCO-LEK, - interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, - przyjazne miejsce pracy - klimatyzowane pomieszczenia o podwyższonym standardzie czystości, - możliwość rozwoju zawodowego, - dostęp do atrakcyjnego systemu benefitów : m.

in. dofinansowanie do karty Multisport, wczasów / kolonii, biletów na koncerty i mecze, a w okresie świątecznym świadczenia rzeczowe, - pracę w systemie 3-zmianowym, wolne weekendy.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku