Operator produkcji -> zarób od 4500zł brutto + premie! Stała praca!
Randstad Polska
Oława, Polska
4 d. temu

Szukasz pracy w okolicy?

Zdobądź najlepszą lokalną ofertę pracy i zarabiaj od 4500zł brutto miesięcznie!

Lokalizacja : Stanowice k / Oławy

dojazd we własnym zakresie)

oferujemy

  • podstawa wynagrodzenia 3900zł brutto + dodatek 3,50zł brutto za każdą godzinę pracy po 14 : 00,
  • dodatki za staż pracy (200zł brutto już po 3 miesiącach pracy, 100zł po 6 miesiącach pracy, 100zł po 12 miesiącach pracy, 100zł po 18 miesiącach pracy, 200zł po 2 latach pracy),
  • dodatek transportowy do 250zł brutto,
  • premie kwartalne do 975zł brutto
  • umowę o pracę bezpośrednio z zakładem pracy (1 umowa na okres próbny 3 miesięcy, kolejna na 1 rok, kolejna na czas nieokreślony),
  • pracę w systemie 3-zmianowym (6-14, 14-22, 22-6) od poniedziałku do piątku,
  • bogaty pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa),
  • możliwość rozwoju.
  • zadania

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • dostarczanie materiału produkcyjnego za pomocą wózka ręcznego,
  • kontrola wizualna surowców,
  • prowadzenie dokumentacji,
  • dbanie o czystość linii produkcyjnych.
  • oczekujemy

  • doświadczenia na podobnym stanowisku w obszarze produkcji,
  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym ,
  • dojazdu we własnym zakresie,
  • gotowości do pracy na hali produkcyjnej w temperaturze ok. 16 stopni ,
  • mile widziane orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęć wyrobienia.
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47