specjalista ds. zakupów
Randstad Polska
Opole, Polska
5 d. temu

Międzynarodowa firma produkcyjna, zlokalizowana na terenie Opolszczyzny otwiera nowe możliwości zawodowe!

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do aplikacji!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z Klientem
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia
  • pakiet socjalny (karty upominkowe, dofinansowanie do karty sportowej)
  • realne możliwości rozwoju
  • zadania

  • bieżąca walidacja i wybór istniejących i potencjalnych dostawców w ramach różnych kategorii produktów
  • zawieranie nowych kontraktów i prowadzenie negocjacji
  • koncentracja na długoterminowej współpracy z dostawcami
  • inicjowanie, uczestniczenie i ocena programów doskonalenia związanych z logistyką, zarządzaniem zapasami i różnymi procesami zakupowymi
  • odpowiedzialność za cały proces zakupu
  • zapewnienie terminowej dostawy wszystkich surowców, środków pomocniczych i usług
  • praca z istniejącym programem ERP
  • odpowiedzialność za strategię zakupów grupowych oraz za wszelkie negocjacje z zaangażowanymi dostawcami
  • oczekujemy

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w dziale zakupów na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym
  • silne umiejętności w zakresie negocjacji i zarządzania dostawcami
  • podejście inicjatywne
  • silne umiejętności rozwiązywania problemów
  • prawo jazdy (B)
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47