Sprzedawca Home&You Gemini Park Tychy Pełny etat
Home&You
Tychy, Śląskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za : -dbanie o zachowanie standardów -bezpośrednią sprzedaż i obsługę Klienta -ekspozycję towarów w salonie w oparciu o standardy VM Od Kandydatów oczekujemy : -wykształcenia minimum średniego -miłej aparycji -doświadczenie w pracy na stanowisku Sprzedawcy będzie dodatkowym atutem -pełnej dyspozycyjności Wynagrodzenie : Podstawa i premia Umowa : zlecenie , umowa o pracę Aplikacje zawierające CV proszę kierować w odpowiedzi na ogłoszenie.

Warunkiem uczestnictwa w procesie rekrutacji jest umieszczenie klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art.

6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) .

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku